16 01 2013

Eşinize Sevgililer Günü Hediyeleri

 

Onunla birlikte olabilmek için hayatınızı, ailenizi, evinizi, hatta bazı huylarını değiştirerek kadar özel kaç kişi var hayatınızda? Tabi ki bir kişi! O da bitanecik eşiniz.. Hayat arkadaşınız, can yoldaşınız, sırdaşınız, arkadaşınız, dostunuz, anneniz, babanız, kısacası her şeyiniz.. Böylesine değerli olan eşiniz için, onu mutlu edecek ufak bir hediye almak istemez misiniz? “İsteriz tabi, harika olur” dediğinizi biz duyduk hatta sağır sultan bile duydu. :) Sizin için ufak bir iyilik yaptık ve eşinizi mutlu etmeniz adına birbirinden güzel hediye alternatifleri oluşturduk. Eşinizin yüzü gülsün ve sizde onunla birlikte mutlu olun diye seçtiğimiz birbirinden özel sevgililer günü hediyesi alternatiflerine bakmaya başlasanız hiç fena olmaz..

Eşiniz İçin Sevgililer Günü Hediyesi Çeşitleri

sevgililer-gunu-hediyesi-1

Baykuş şeklinde ve içerisinin küçük renkli taşlarla süslendiği bu hoş kolye, eşinizin boynundan hiç çıkarmayacağı özel ve anlamlı bir hediye.. Eşinizin sevincini gözlerinden anlayabilirsiniz.

sevgililer-gunu-hediyesi-2

Herkeste göremeyeceğiniz bu küpe, eşinizin zaten muhteşem olan havasına daha da hava katacaktır. Tabi, bunu fark eden eşiniz sizi ödülsüz bırakmayacaktır. Daha ne olsun. :)

sevgililer-gunu-hediyesi-3

Rengarenk örülmüş bir bere.. Renkli kişiliğe sahip ve renkli giyinmeyi seven bir eş için, çok anlamlı bir sevgiliye hediye olacaktır. Eşinizi bu güzellikten mahrum etmeyeceğinizi umuyoruz. :)

sevgililer-gunu-hediyesi-4

Eşiniz için orjinal ve kullanışlı bir o kadar da şık bir çizme.. Eşinizin, bu hediyenizden memnun kalmama gibi bir lüksü yok diyoruz. O kadar eminiz yani, gerisini siz düşünün. :)

 

sevgililer-gunu-hediyesi-5

Eşinizle güzel bir deniz yolculuğu planınız var ama bu planı ertelemek zorunda kaldınız, öyle mi? Hiç üzülmeyin, eşinizin içini biraz olsun rahatlatacak bir şey bulduk. Üzerinde gemi resmi olan bu otantik kolye, eşinize yolculuğa çıkmışsınız hissini vereceği için özel bir hediye…

sevgililer-gunu-hediyesi-6

Sevimli bir yüzük, sevimli bir eşin parmağında ne kadar tatlı duracaktır, düşünsenize.. Eşiniz bu yüzüğü alyansı gibi takacak ve parmağından hiç çıkarmayacaktır.

sevgililer-gunu-hediyesi-7

Siyah deri üzerine, altın rengi metallerle süslenmiş enteresan bir bileklik.. Eşinizin çok hoşuna gidecek bir hediye olacaktır. Sizin de istediğiniz, onun mutlu olması değil mi?

sevgililer-gunu-hediyesi-8

Eşiniz için son derece şık bir kolye.. Eşiniz bu hediyenizi gördüğünde sevinçten ne yapacağını bilemeyecek.

sevgililer-gunu-hediyesi-9

Eşinizin üşüyen boynuna, onu soğuktan koruyacak bir atkı almaya ne dersiniz? Bizce, çok düşünceli bir eşsiniz. :) Eşinize aşkınız için üretilmiş hediyeleri verin.

sevgililer-gunu-hediyesi-10

İlginç tarzda giyinen bir eş için, orijinal bir yelek.. Eşiniz için değer. :)

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/

134
0
0
Yorum Yaz